Közösség

Vélemény:

 

83 Creed II.

(2018)

Rocky - Creed II

 
Yosihiro   2019.04.30 19:37
0

Sikerült a második részt is megnéznem. Szerintem remek lett és lesz folytatás. Az első rész után izgatottan vártam a folytatást. A szinkronhangról most nem írok, azt már az első résznél kifejtettem, hogy sajnos nekem nem jött be, ezért eredeti nyelven néztem meg a filmet. A történet remekül folytatódik, ott veszik fel a szálat, ahol elengedték. Appoló fia mintha kicsit elszállna magától, de vissza kell térnie a Földre, mert a szerelem, házasság és egy régi emlék is ráköszön apja jóvoltából. Ez szerintem egy újabb "jó húzás" a forgatókönyvíróktól, hogy az Apolló vesztes meccséből kiindulva Dragon fiával kell megvívni a mérkőzést. Mindezek mellett mentálisan olyan életszerű jeleneteket kapunk, ami a való életben is előfordulhat. Én látom ebben a folytatást is . A film összességében remek, és a hangi, képi effektek is jók. A szereplők jót alakítanak, de úgy érzem, amiért az 5 csillagot adom, az a történet. Remek kikapcsolódás mindenki számára, érdemes megtekinteni, csalódni nem fogunk benne. Reméljük azért, hogy Stallone még egy részt elvállal majd, hiszen ez is megér egy trilógiát. Üdv, Yosi