Közösség

Vélemény:

 

84 Az ifjú Sheldon

(2017)

A kis zseni kalandjai!

 
Laca//Ho/rr/oR//   2019.01.10 19:46
1

Kicsit szkeptikus voltam, mikor megtudtam, hogy csinálnak az Agymenőkből egy előzménysorozatot és azon vélekedtem, hová lehet még vinni ezt az egészet. Szívből örültem neki, hogy erősen rám tudtak cáfolni név szerint, Chuck Lorre és Steven Molaro, hiszen egy nagyon jó pofa ötletes műsort kaptunk tőlük. Nem hittem volna, hogy jól fog sikerülni, de véleményem szerint minden benne van amit az elmúlt években az Agymenőkben megtudtunk Sheldon életéről és azt minden formájában sikerült bele vinni az előzménysorozatába. Arról nem beszélve, hogy a színészek egytől egyig szerethető, teljesen különböző karakterek egymástól és hát a sorozat főszereplője Sheldon, azaz Iain Armitage zseniális amit 10 évesen leművel a kamerák előtt. De mind Lance vagy Zoe, vagyis Sheldon "szülei" szerethető karakterek, valamint a mamájáról nem is beszélve. A hiba vagy nem hiba talán abban lehet, hogy az édesapja Lance Barber már szerepelt az Agymenők sorozatában egy rész erejéig, amikor Leonard régi osztálytársa volt és a "szekálója'. De mind ezt leszámítva, csak ajánlani tudom, pláne amikor vége lesz az Agymenők sorozatának.