Közösség

Vélemény:

 

47 Magánalku

(2008)

Mi az élet értelme? Hát az hogy a magunk módján élvezzük....

 
Bafam   2024.02.06 05:58
0

Mi az élet értelme? Hát az, hogy a magunk módján élvezzük, és ne a társadalmi konvenciók alapján éljük azt, úgy, ahogy a társadalmi neveltetésünkből és az azokból származó dogmatikus elvárások szerint kellene tennünk azt. Ez a film megmutatja, vagy ad egy kis iránymutatást arra vonatkozóan, hogyan tedd azt. Nagyon megdöbbentett, hogy mennyire megszerettem ezt a filmet. Új rajongója vagyok Paz Vegának, ezért az összes filmjét meg fogom nézni. Ez a film számomra a semmiből jött, és mindent vitt. Paz Vega egyszerűen finom ebben a filmben, elképesztően tehetséges és gyönyörű, erős erotikus kisugárzású színésznő. Minden érzelmi csúcsot és mélypontot elér, amit ebben a filmben nyújtott, számomra nagyon hiteles volt, szinte már-már megdöbbentő módon. Valójában mindig is azt hittem, hogy a spanyol színésznők közül Paz Vega sokkal jobb, mint Penélope Cruz, habár be kell azt is vallani, hogy neki nem voltak ilyen lehetőségei, mint Paz kisasszonynak ebben a filmben. Csodálatos volt nézni minden egyes percét, te se hagyd ki (ha férfi vagy, főleg)...!