Közösség

Vélemény:

 

76 Végtelen útvesztő

(2019)

Végtelen útvesztő

 
Hámori Balázs   2020.02.08 22:57
0

Egyszer nézhetősnek mondanám semmi maradandót nem fog nyújtani. Nagyon érdekelt amikor először meghallottam hogy jönni fog a Végtelen útvesztő ami egy szabaduló szobás csak itt az életed a tét. Az elején jól működik a film feszült és érdekelt is hogy vajon hányan ússzák meg ha egyáltalán lesz olyan, aztán a film előrehaladtával egyre inkább átmentem a "hát ez meghal nem fogok sírni érte" mentalitásba pedig nem a színészekkel volt bajom hanem inkább a szövegekkel meg a karakterekkel. Elsőnek izgalmas volt a tök idegenek hogyan dolgoznak össze a kijutás reményében de itt is jött a kötelező durcizás meg én többet érek nálad ami megölte az egészet nálam. Plusz azt régen se vette be a gyomrom ma meg már abszolút nem hogy néhány pénzes barom rendezteti meg az ilyeneket és valahogy ennek sosincs nyoma, mindig elvannak tüntetve a nyomok vagy esetleg a végén kideül hogy még az úristen keze is benne van ami engem kicsit idegesít hogy ezek az emberek érinthetlenek. Nem is azt mondom hogy integeve kiabálják hogy ők a hunyók de néha nem bánnám ha végén áfáznának azok akiknek köszönhető az egész, és ezt azért is mondom mert ha minden igaz a folytatás egy olyan helyszín lesz ahol azért nehéz eltussolni a valóságot.