Közösség

Vélemény:

 

53 Taxi 5

(2018)

Taxi 5

 
Bazsika98   2018.05.12 10:34
0

Nem volt rossz film, de annyira jó sem. Én személy szerint hiányoltam belőle az akciót, konkrétan egy olyan jelenet volt benne, amikor beállítottak a Ferrarival, és ékszert loptak, a többi időt ügyesen kitöltötték marháskodással. Látszik rajta, hogy nagyon 2018-as film, rengeteg poén volt benne, amik néha működtek, néha már túlzás volt. Én próbáltam komolyan venni, de nem ment. Az kifejezetten tetszett, amikor Alain felsorolta az elején, hogy mik voltak az előző részekben, számomra azok olyan nosztalgikus jelenetek voltak. A visszatérő szereplőknek is örülök (Gibert, Alain, Rashid). Aztán voltak benne jó zenék, a Black Eyed Peas Pump it zene még mindig dübörög, mint a jó öreg Peugeot :) A szőke nő az nagyon dögös benne, meg a másik is. A főgonosz karakter nem volt valami hiteles/meggyőző. Sokkal jobbat is kihozhattak volna a filmből, ha nem az ökörködére fókuszálnak, hanem az akcióra, a rablásokra. NAGYON hiányoltam a 2 régi főszereplőt, de annyit megtettek, hogy legalább szóba hozták őket, és utaltak rájuk. Tény, hogy egy kicsit Halálos Iramban beütése van, de egynek elment ez a film!!! TALÁN még idén megnézem egyszer, majd év vége felé. A zárójelenetben végleg hazavágták a Peugeot-t, ez nagyon elszomorított.