Közösség

Vélemény:

 

51 Charlie angyalai

(2019)

Angyalok?

 
Yosihiro   2020.04.04 14:29
1

Ez a film nem lesz a kedvenceim között. Várakozással ültem le nézni ezt a filmet, mert egy pörgős, izgalmas filmre vágytam. Amit kaptam, az kiábrándító. Helyenként emlékeztetett valami akciófélére, de szórakoztatást nem tudott nyújtani. A történet magában nem lenne rossz, de a forgatókönyv pocsék lett. Ebből egy óvodás is jobb filmet csinált volna. Igazából nem értem a film készítőit, hogy mi volt a céljuk. Semmi pozitívum, semmi értelme az egésznek, egy katyvasz az egész. Hol belekapnak dolgokba, hol megpróbálják az akció részét erőltetni. Összességében a forgatókönyv nagyon rossz, a vágás és rendezés még megér három csillagot (talán ezen "akciójelenetek", amik adnak valami lábat a filmnek), a szereplőkről hadd ne írjak egy sort sem, mert nem érdemes, nem volt a filmnek főszereplője, főszereplői. Ezt az alakítást osztályozni nem lehet. A zenei aláfestés gyenge, talán a hangi effektek, ami pozitívum. Így nagy jóindulattal adok kettő csillagot erre filmre, és bármennyire elszomorító, többet nem ér. Rég láttam már ennyire rosszul kialakított filmet. A főszereplők szépsége sem tudta túllendíteni azon, hogy egy akciófilmhez méltón három csillagot elért volna. Ajánlani nem tudom a filmet, csak egy egyszeri megtekintésre, ami abban kimerül, hogy minden sablonos, semmi extra, sem érzelemben, sem akcióban, szóval nagyon angyali lett... Üdv, Yosi