Közösség

Vélemény:

 

62 Jurassic World: Világuralom

(2022)

Aki nem figyeli azt a pár kis bakit,tökéletes lesz....

 
Caravaggio1978   2022.06.14 10:29
5

Szinte szívmelengető találkozni a régi szereplőkkel,valakinek a vonásai erősen korosodtak, valakié pedig egyszerűen nem változott, sajnálatos, de azt éreztem a fiatal szereplők elég gyengén alakítottak, valahogy nem jött át a viselkedésükön a film szelleme. Valahogy az igazi feszültség elkerülte ezt a filmet,valahogy nem volt olyan rész ami igazán lázba hozott volna, illetve egy talán igen,a dzsungeles rész, ahol Claire menekül. Nekem a végén a sáskás részek már nagyon túlzónak tűntek, már csak azt hiányzott hogy az égő sáskák körberepüljék az egész földet, miközben lángba borítják a föld összes erdejét... Illetve nekem már túl sok volt a nagyragadozó, nagyon ráfókuszáltak, és legalábbis nekem ez valahogy csökkentette az általuk keltett, vagy keltendő izgalmakat. Kicsit felvillanyozza az embert Dichen Lachman érdekes arca, és ajkai,én pár perccel többet adtam volna neki a filmben. Végeredmény: Teljesen jól szórakoztam a filmen, elégedetten álltam fel a végén, a popcorn is elég jó sós volt, de a kóla sok :)