Közösség

Vélemény:

 

35 Macskák

(2019)

Idris Elba a Hobbs & Shaw után szerepel a Macskákban , Rebel Wilson is így csinál a Tökéletes hang filmek után

 
Félix   2020.11.14 15:05
0

Nem ez a legjobb film, amit életemben láttam. Kicsit furcsálltam az egészet. Macskák - énekelnek, táncolnak, és egy kicsit furán beszélnek. pl.:"Elvitte a cica a nyelved?" meg ilyesmi. Taylor Swift pedig, ha minden igaz, énekes, nem egy színész. Neki mi keresnivalója egy filmben? Idris Elba pedig inkább nagyobbaknak való filmekben szerepel, pl. Hobbs &Shaw. Reben Wilsonról is pont ez a véleményem. Viszont volt a filmben egy-két jól elsült poén. És szerintem jó az, hogy az állatok beszélnek. Én szeretem az ilyen típusú filmeket. Volt egy kis varázslat is. Én az olyasmit nem szeretem, szóval mínusz pont. Ida Aresleski alakításán (bocsánat, ha rosszul írtam le a színész nevét) nem lepődtem meg, ugyanis őt már láthattuk ezen kívül jó pár gyerekfilmben. De nincs káromkodás, ezt értékelem. Fiataloknak tetszeni fog. A színészek inkább felnőttesebb filmekben kapnak szerepet. Ez kb. olyan volt, hogy ugye Robert De Niro felnőttes filmekben szerepel, és erre meg szerepel egy főként gyerekfilmben, azaz a Nagypapa hadműveletben. Nézzétek meg ezt a filmet, ha meg akarjátok!