Közösség

Vélemény:

 

55 Majd megdöglik érte

(1995)

Majd megdöglik....

 
Yosihiro   2019.07.07 14:04
0

Azt hiszem ez nem egy jól sikerült alkotás. N. Kidman szerepe kettös és jó néhol pedig rossz. A történet maga jó lenne ha nem elbeszélés szerűen indítanának az elején. Ez engem nagyon zavart. Nem illett a filmhez pedig többet ki lehett volna ebböl hozni. A karakterek eljátszásában szerintem senki nem játszotta jól a szerepét. nekem egy unalmas filmnek tünt semmi olyan adneralin izgalom nincs benne amiért tudnék erre a filmre emlékezni. Maradandót nem alkottak ezzel a filmmel. Összességében a film képi és vágási és rendezési alapja nem sikerült jól. A hang és zenei effektek is nagyon csapongva próbálta a nézöt az adott képkockához igazítva érzékeltetni az adott témát. A film témája mondhatjuk megúszni egy gyilkosságot is lehetne, de a végére kaponk egy jó kis maffia adagot is. Talán az erotikus jelenetek amik a film bizonyos lényegét kiemelik az ami fénypontja lehet ennek a filmnek. Szerelem csábítás, és haragot is érezhetünk kaphatunk a filmkockákról de nem ragadja meg az embert túlságosan. Ezért ez a fil három csillagnál biztosan nem ér többet. Üdv Yosi