Közösség

Vélemény:

 

78 Múlt karácsony

(2019)

Múlt karácsony

 
Shelby07   2020.03.26 15:25
3

Ahogy néztem arra gondoltam, hogy de jó még egy klisés romantikus film, ráadásul karácsonyi is, teljes a kép. Persze megnéztem, hisz mindenki szereti a jó kis romantikus, humorosabb történeteket. A közepe felé már kezdett érdekes lenni, mert a háttérben ott motoszkált valami megmagyarázhatatlan furcsaság és rájöttem, hogy nem csak arról van szó, hogy ez egy tömeg romantikus film. Persze vannak hasonló filmek, mint ahogy a legtöbb film egy történet köré épül, csak az alkotói képzelet tudja érdekesebbé tenni az egyes témákat. Ahogy ezzel is tették. A vége egyenesen letaglózott, mert abszolút nem számítottam rá, hogy a végén nem mosolyogni fogok mint egy tejbe tök, hogy dejó összejöttek és minden happy, hanem sírni fogok. Megható és szívbemarkoló. Mindenkinek ajánlom a megnézését, mert nem csak megkönnyezteti az embert, de akinek sikerül egy kicsit mélyebbre látnia a hollywoodi hatásvadászat mögé azt el is gondolkodtatja az életen. Nem mondom, hogy zseniális egy film, mert a zseniális filmek nem itt kezdődnek, de hogy nagyon jó, és abszolút nem csalódtam, azt bátran ki tudom jelenteni.

 
Klauka89 2021.09.15 21:01
0

Szia! Ugyanígy jártam én is, azt hittem minden happy összejönnek satöbbi, aztán jött a pofon, bámm..