Közösség

Vélemény:

 

79 Boldog idők

Boldog idők

 
Crystaldeer   2022.11.05 18:59
0

Ez a film annyira jó! Nem gondoltam, hogy az időutazás ilyen formában lesz megalkotva a filmben, egyszerűen imádtam és végig azt gondoltam, hogy egy ilyen jellegű időutazáson én is nagyon szívesen részt vennék - bár fogalmam sincs miből fizetném ki -, de visszatérve, a film eleje kicsit elbizonytalanított, hogy mi lesz itt a történet, aztán mikor elkezdődött az a bizonyos időutazás, azok a jelenetek annyira magával ragadtak, hogy szinte én is elhittem, hogy ez most a valóság és nem csak egy stúdiós felvétel. Érdekesen, de várhatóan alakult a film vége, bár én még megfűszereztem volna annyival, hogy ha már a végére úgyis belerakták a főhős Viktor képzeletét, akkor lehetett volna úgy kezdeni az egész időutazást, hogy amikor meglátta a fiatalkori feleségét játszó nőt egy flashbackben, akkor megjelent volna a felesége fiatalkori énje, jelezve ezzel, hogy mennyire rá emlékezteti őt. Ez nekem kicsit hiányzott. De amúgy annyira profi volt az egész és a színészek is kiválóak voltak. Számomra csak Margo karaktere volt már néha kicsit idegesítően bunkó. Azon mosolyogtam magamban, hogy emellett a nő mellett hogyan bírt ki 25 évet Victor. :D Nyilván ez csak film, de ez a nő szerintem kicsit túlzott jellemű volt. Megszerettem ezt a filmet, itt-ott kisebb ábrázolási hibák miatt nem adnék neki zseniális értékelést, de egy jó filmnek mindenképpen elmegy. :)