Közösség

Vélemény:

 

67 Pont az a dal

(2020)

Pont az a dal

 
Kazydo   2020.10.28 20:06
0

A címe szerintem nem passzol a film mondandójához, sokszor mellé lőnek a magyarok ebben. Több helyen olvastam kritikában, hogy mese habbal ez a film, de kérdem én, miért kellene minden filmnek véresen komoly témákat feszegetni ebben a feszített tempójú világban? A zenék nekem nagyon bejöttek, könnyen ráhangolódik az ember a hangulatára. Tetszik, hogy a díva nem lepukkant a magánéletében, mint oly sokan a való életben, akik megjátszák magukat. Dakota a maga kislányos báját hozza itt is, neki ezek a szerepek passzolnak. Tracee Ellis Ross nagyon hihetően adja a dívát, de volt kitől tanulnia a szakmát, hiszen az édesanyja Diana Ross, aki azért jó példa lehetett neki ebben. Szerintem rá szabták ezt a szerepet. Ha egy kis kikapcsolódást szeretne az ember, agyat lelazítani, akkor ajánlom megnézni a filmet, mert ezen tényleg nem kell gondolkodni. Arra is van bőven jó film , ha valaki filozofálni szeretne, ez nem az lesz. De ettől nem veszít az értékéből, már csak a jó zene miatt sem, ami valljuk be, feltud dobni egy egyszerűbb filmet is.