Közösség

Vélemény:

 

68 A rémület háza

(2020)

Kicsit csalódtam.

 
Hámori Balázs   2020.05.26 22:52
0

Az előzetes alapján és másoktól olvasva azt hittem, ez jobb lesz az átlagnál. Jónak tűnt, az elején kifejezetten tetszett a titokzatosság, de olyan hülyeségeket hoztak elő, amit így 2020-ban nem tudok lenyelni. A végső összecsapás meg egyenesen röhejes volt szerintem. Na szóval a tök random idős hölgy unokája lesz kvázi a bábu a szellem számára (ami biztos jól néz ki, csak rohadt sötét végig, és alig látni a maszkot), és a család tagjait egy pöccintéssel a falhoz szegezi, még az idős hölgyet is majdnem kinyírja, erre mikor a főszereplőnk megérkezik, és azzal fenyegeti meg a szellemet, hogy megöli a kisbabáját (amire a szellem végül is pályázik), simán hagyná neki, pedig minden, amit tesz a főszereplő, annyi, hogy egy törött üveget akar a hasába vágni, és amikor meg is szúrja magát, a szellem legyengül (ezt se nagyon tudtam hova tenni), majd apuka nekifutásból kiugrik a szellemmel, hogy aztán az életbiztosítási pénz kisegítse a családot (nekem ez is baromság volt, de oké). Szóval ez így nekem a többi apró, de idegesítő hülyeség miatt elintézte, hogy az átlagnál magasabbra ne törjön. A színészek egyébként rendben voltak, ahogy a hangok is. Egyszer megnézhető, de semmi különös.