Közösség

Vélemény:

 

62 A halhatatlan gárda

(2020)

A halhatatlan gárda

 
Jumanji175   2021.09.02 10:58
2

Most nem fogom túl hosszúra nyújtani a mondandómat. Megnéztem pár hónapja Charlize Theron legújabb akciófilmét, és egészen bejött, de bevallom, a tavaly áprilisban bemutatott, Chris Hemsworth főszereplésével készült Tyler Rake jobban tetszett. A sztori nagyon érdekes volt számomra, korábban nem igazán láttam még ilyet. Charlize hozta a formáját, megszoktuk tőle már a kemény női karaktereket. Az Aladdinról szóló véleményemben már tettem említést Marwan Kenzari holland színészről, aki Jafart formálta meg a Disney élőszereplős filmadaptációjában, és bár azt a karaktert nem szeretem, az alakítás nagyon jó volt. Ebben a filmben is nagyon bírtam, persze sok homofóbnak nem fog tetszeni, ugyanis a karakter meleg, és ezt hangoztatják is. Nagyon meglepett a főgonosz személye, aki nem más volt, mint a Harry Potter filmekből ismert Harry Melling, azaz a címszereplő unokatestvére, Dudley Dursley. Fura volt ilyen szerepben látni őt. A film legutolsó jelenetétől pedig úgy leesett az állam, hogy nem győztem a helyére rakni. Nálam 10/7 a film.