Közösség

Vélemény:

 

56 Hubie, a halloween hőse

(2020)

Gógyi Felügyelő!

 
Mrsx   2020.10.08 00:29
1

Ha Adam Sandler neve felmerül egy film kapcsán akkor rögtön két táborra sorolhatók a nézők. Vannak akik mérhetetlenül utálják és vannak akik szeretik azt amit a filmvásznon művel. Én általában az utóbbi táborba tartozom, szerintem Sandler egész szórakoztató tudd lenni a maga egyedi módján. Ízlések és pofonok. Viszont ez a mostani szerep kissé méltóságán alulinak találtam, ott van például a Nagyfiúk film, ízléses és szórakoztató volt. Ez viszont inkább kissé kínos érzést keltett bennem és egy idő után már rossz volt nézni ezt az ügyefogyott karaktert akit alakított. A viccek többsége sajnos még csak mosolyt sem volt képes csalni az arcomra, ezerszer láttuk már ezeket a poénokat és igazából az összes csak arra volt kiélezve, hogy miként ijesszük és genyózzuk halálra Hubie-t. Pedig az alaptörténet nem volt rossz, az, hogy a szerencsétlen menti meg a várost holott annak minden lakója ellene volt, nos ez igazán szimpatikus lett volna. Amennyiben nincs túl tolva minden egyéb és sajnos túl volt. A mellékszereplők üde színfoltot hoztak a képernyőre és talán ez volt az ami kicsit feljebb húzta a filmet. Ebben az egészben tényleg az az igazán szomorú, hogy tudna Adam Sandler jobb filmeket is készíteni. Viszont ez szégyentelenül gyenge és unalmas volt. Reméljük legközelebb azért valami nívósabb szerepet vállal el.