Advertisement

Hubie, a halloween hőse (2020)

Hubie Halloween

TomÁcs   2021. 12. 15.

A szinkron botrányosan rossz. A története sem túl hihető, de egyszer meg lehet nézni.

7ETEDIK   2020. 10. 08.

Jó volt látni pár régi arcot, (Liotta, Schneider, Buscemi, James, Stiller) Sandler pedig mindig gyenge komikus marad. Ennek ellenére a Halloween hangulata körbelengi ezt az amúgy gyenguska vígjátékot, amin azért néha el lehet mosolyogni.

hp   2020. 10. 12.

Ezt a filmet természetesen nem érdemes a Csiszolatlan gyémánthoz hasonlítani, attól fényévekre van, de az Adam Sandler kánont is alulról súrolja. Kicsit személyes lesz a példám, de mondom: elkezdtük nézni, az első fél óra is kínos volt, tele bugyuta ... több»

KCintia   2020. 10. 28.

Egynek jó volt.

Én Adam Sandler rajongó vagyok. Rettenetesen szeretem a munkásságát. A Hubie viszont egy olyan film lett, amit egyszer elég volt megnézni. Se nem jó, se nem rossz film. Egynek elment.

Emmersson   2021. 05. 26.

Szót sem érdemel

Annyira gyenge, hogy nincsen kedvem elemezgetni, nem ér annyit. Amikor belefutok egy gagyi Adam Sandler filmbe – lásd még pl. Gyagyás gyilkosság, Csiszolatlan gyémánt –, mindig emlékeztetem magam, hogy azért ez az ember játszott az Apafejben, a Nagyfiúkban és a Kellékfeleségben. Így picit könnyebb visszatartani az öklendezést...

Tanovszky   2020. 10. 24.

Ismét egy kretén

Előre sejtettem, hogy gagyi film, mégis megnéztem, jobb híján. És, igen. A tipikus idétlenkedés, karikatúra szereplőkkel. Mintha egy rajzfilm lenne. Inkább gyerekeknek való, de ahhoz meg néhol túl durva. És a végén a szokásos Sandleres szájbarágós tanulság. Mondjuk az vicces volt, ahogy mindentől megijedt.

Lóri Ádámcsik   2021. 10. 28.

Hugyi Halloween visszavág...

A filmet Adam Sandler és bandája fanoknak ajánlanám maximum. Aki nem ismeri, nem csípi a Sandler-féle humort, annak tuti, hogy gagyi lesz. Apafej és Sátánka most egy feledhető filmet alkotott... Maximum halloweenkor, csokival elmegy. :)

Miután biciklivel haladt el egy ételt dobó gyerekcsoport mellett, Hubie azt mondja: "Rocky Balboa is így nyomja". Rocky Balboát Sylvester Stallone alakítja. Adam Sandler, Kevin James és Sylvester Stallone korábban együtt játszottak a Gondozoo (2011) című filmben.

(Thibo84)

A film végén, amikor Hubie édesanyja mellett meglátja a mobiltelefont a kis asztalon, egy tök maszk van mellette, utalva a Halloween III: A boszorkány évadjára.

(Thibo84)

A Shaquille O'Neallel való jelenetben a "Werewolves of London" Warren Zevontól hallható. Sandler korábban egy olyan albumon énekelte ezt a dalt, amely tisztelgés volt Zevonnak a halála után.

(Thibo84)

Ez a negyedik film, amelyben Steve Buscemi vérfarkast ábrázol. A másik három film a Hotel Transylvania trilógia.

(Thibo84)

A jelenet, melyben lelepleződik Hubie édesanyjának bosszúállási terve azokon, akik fiát kigúnyolták, tisztelgés Jason Vorhees édesanyja előtt a Péntek 13-ból.