Közösség

Vélemény:

 

52 Rettegés

(2008)

Rettegés

 
moov18   2016.02.12 19:37
0

Ami a legjobb volt a filmben az talán a helyszínválasztás. Ezzel ki is merült. Hegyek közti település, sötét erdő. Az alaptörténet is érdekesnek tűnik, hamar behúzza az embert. Kár, hogy a kivitel balul sült el. Szerintem nem túl izgalmas, nem borzongat kellőképp. Pedig ezzel az alapanyaggal aztán dobbanthattak volna, nem kicsit! Sokan horrorként aposztrofálják pedig még gyenge thrillernek sem illik be. Szerintem! A legijesztőbb az egészben a DVD borítón található leányzó, amiből az egész filmben alig mutatnak valamit, inkább meghagyják a sötétben. Pedig sokáig nem bírtam kiverni a fejemből a film borítóképét, még álmodtam is vele! Szóval sajnálom mert a lendületem megvolt hozzá, igen rákészültem. Teljesen abban a hitben voltam, hogy most valami olyant fogok látni amit eddig még soha. Szent meggyőződésem volt, hogy kikészíti majd az idegrendszerem. Nem történt meg. Nem volt sem feszült, sem izgalmas. Van egy-két jelenet amin megugorhat az ember, de azt is csak akkor ha teljes sötétségben nézi, egyedül, a hangerőt csutkára feltekerve. Nem tartom jó filmnek, horrornak meg végképp nem. A színészek úgy-ahogy hozták amit kellett, jók voltak. A rendezés lehetett volna erőteljesebb, karakteresebb is! Két csillag ment.