Kétszer futottam neki, kb. 3 év eltéréssel. Egyszer sem bírtam fél óránál tovább nézni, pedig szeretem az olyan történeteket, amilyen elvileg ez akart lenni. De ez olyan izzadtságszagú, hogy egyszerűen élvezhetetlenné teszi a filmet.
Sajnáljuk, de bannoltuk a profilodat, így nem tudod szerkeszteni az oldalt ebben a hónapban.
Még nem erősítetted meg az e-mail címed! Kérjük, lépj be a levelezési fiókodba és a regisztrációkor kapott e-mailben kattints a megerősítő linkre.Ha nem kaptál ilyen e-mailt, akkor kérjük, kattints a lenti "Megerősítő e-mail újraküldése" gombra.
Gyűjts össze 100 pontot a funkció használatához!
Kétszer futottam neki, kb. 3 év eltéréssel. Egyszer sem bírtam fél óránál tovább nézni, pedig szeretem az olyan történeteket, amilyen elvileg ez akart lenni. De ez olyan izzadtságszagú, hogy egyszerűen élvezhetetlenné teszi a filmet.