Baseball álmok (1989)

Field of Dreams

ZeroHero   2019. 10. 01.

Hatalmas alkotas, egeszen parades szereplogardaval. Az elso pillanattol az utolsoig vonza az embernek a fulet, a szemet , a szivet es a lelket, mert mindenre hat. Remek rendezes es kepi vilag mellett hibatlan szineszi alakitasok altal kapunk egy remek elmenyt, amit a film nyujt, igazan emlekezetes.

Firencz   2016. 03. 31.

A leírás alapján nekem nagyon gagyinak tűnt elsőre a film, de miután megnéztem nagyon tetszett, egészen megható, aranyos történet, igazán kellemes film, bármikor meg lehet nézni, akár családdal is. Arról nem is beszélve, hogy ma már tulajdonképpen kultfilmnek számít.

mártilány   2016. 03. 09.

Megmondom őszintén, én az Így jártam anyátokkal miatt néztem meg a filmet, ott emlegetik, hogy mekkora jó meg klasszikus film, és így, hogy én is megnéztem, egyet is értek vele. Nagyon szép, már-már sírós film, abszolút kedvenc lett nálam.

Ben Affleck és Matt Damon 1. közös filmje.

Tom Hanksnek is felajánlották Ray szerepét, de elutasította.

(kázsé)

A forgatáshoz épített baseball pálya látható Google Maps-en a 42°29'51.8"N 91°03'18.4"W koordinátáknál.

(kázsé)

James Earl Jones a valóságban utálja a baseballt.

(kázsé)

Anne Seymour utolsó filmje.

(kázsé)

Gaby Hoffmann első filmes szerepe.

(kázsé)

Burt Lancaster utolsó mozifilmje.