Bagger Vance legendája (2000)

The Legend of Bagger Vance

HercegPeter   2018. 11. 04.

Szép történet, jó alakításokkal. Sokat nem tudok mondani róla. Viszont a legfontosabb a filmmel kapcsolatban, hogy Jack Lemmon nagyon szépen búcsúzik az utolsó jelenetben. Szép lezárása ez egy nagyszerű színész pályafutásnak és sajnos életének is. Hiszen párhónappal a film megjelenése után elhunyt.

ZeroHero   2015. 05. 14.

Nagy tisztelője vagyok Redfordnak, mind a színésznek, és mind a rendezőnek,de ez egy rendkívül gyenge munkája, ha nem a leggyengébb. A történet két mondatban összefoglalható, sekélyes hollywoodi történet. A párbeszédek kínosan közhelyesek, és a film ... több»

A filmet 60M $-ból forgatták, 1999 őszén.

Lane Smith utolsó filmje.

Junuh szerepét Brad Pitt-nek is felajánlották, de ő visszautasította azt.

Bár a stáblistán nem látható, de mint narrátor ez volt Jack Lemmon utolsó filmes munkája.

Robert Redford saját bevallása szerint ez a film rendezői munkásságának leggyengébb filmje.

(ZeroHero)