Közösség

Vélemény:

 

82 A kör

(2002)

A mindenki által ismert kislány kissé para története!

 
Erik Csok   2023.10.30 23:19
1

Nem láttam az eredeti filmet, így ahhoz nem tudom hasonlítani ezt a filmet, viszont azt el tudom mondani, hogy igenis ez egy jó film! Sok embernek nem tetszik, mivel egy remake mindig gyengébb, mint az eredeti film. Na mindegy is, most nem ez a lényeg. Ami a legjobban tetszett a filmben, az a hangulata és a színvilág, ez a kékes, világos színárnyalat jól áll neki, és nyomasztóvá teszi a filmet. A történet érdekes, izgalmas, magával ragad, és a nézőt érdekli, hogy hova fog kifutni ez a story. A színészek jók, Naomi Watts jól alakít, nagyon bírom mint színésznő, szerintem tehetséges. És a főszereplő srác is jól játssza karakterét, na meg persze nem lehet elmenni szó nélkül a mindenki által ismert „szellem” kislányt alakító színésznő mellett, aki szerintem egészen fantasztikusan játszik. Jók a jelenetek és a hangeffektek, bár én a film alatt egyszer ijedtem meg, az is az elején volt, és valahol a horror-thriller kategóriába tudnám sorolni. Összességében, aki ki akar kapcsolódni kicsit több mint másfél órára, és nem akar egy durvább horrorfilmet nézni, az tegyen egy próbát ezzel a filmmel, szerintem megéri, nekem bejött!