Közösség

Vélemény:

 

70 Szőr Austin Powers: Őfelsége titkolt ügynöke

(1997)

Szőr Austin Powers: Őfelsége titkolt ügynöke

 
XETH   2018.03.26 19:06
0

Érdekes kis mozi, az egyszer biztos. Ez a tipikus vagy tetszik, vagy nem, közömbösséget nem hagy maga után. Szerintem jó kis paródia, de én hamar telítődöm vele. Igaz, hogy Szőr Austin Powers ügynök némi nemtetszést keltett bennem, de úgy éreztem, hogy ezt a kultfilmet meg kell néznem, mert ismeretségi körömben egyedül voltam azzal, hogy nem tudok hozzászólni a filmhez. Hát jó. Számomra egyszer nézhető, és a továbbiakban sem fogok hozzászólni baráti cseverészés esetén, mert nem tudott megragadni. Úgy tűnik én az "inkább nem" táborba estem. Amiért készült a film, igazi angol humor, görbe tükör a kőszikla/ultraszexi titkos ügynök előtt... ebben a tekintetben teljesen tökéletes. Harsány színek, ultragáz ruhák, pipa. Dögös csajok szűk ruhában, pipa. Épkézláb történet előadása, hát ennek a filmnek nem ez a lényege. Az viszont tök jó is tud lenni, amikor nem kell gondolkodni a cselekményen, csak sodródsz a filmmel és élvezed. Csak nekem ez nem élvezet volt, hanem kínosan erőltetett poénokból álló vígjáték. Nekem 5/3.