Közösség

Vélemény:

 

71 Elhagyott szoba

(2007)

Feszültséggel teli menekülős történet egy Motelben!

 
Erik Csok   2024.02.19 17:34
0

Tegnap este néztem meg ezt a filmet, már érdekelt is jó ideje, és valami rövid filmet akartam nézni, ez pedig pont kapóra jött. És nem bántam meg, hogy megnéztem! Szerintem a film irtó izgalmas és feszült egyaránt, de tényleg, és a hangulata is különleges. Semmi olyan nincs benne, amit eddig ne láttunk volna más filmekben, de még így is egy jó kis thriller! Kate Beckinsale amellett, hogy egy nagyon szép nő, én tehetségesnek tartom, és habár itt a karaktere a film elején egy tipikus hisztis kis hadd ne mondjam ki, mi, a film során szépen megbarátkozik vele a néző, és ezt a karakter nagyon jól hozza. Itt van még Luke Wilson is, akit én korábban semmiben sem láttam, vagyis nem rémlik, de ebben a filmben teljesen korrekt az alakítása. Kellően misztikus is a film, helyenként durva is, és vannak kifejezetten jó jelenetek benne, meg a történet sem rossz, valamint a vége, az nyitva marad, szóval a néző döntheti el, hogy végződik. Én ajánlom, aki akar látni egy jó kis home invasion thriller-horror filmet!