Közösség

Vélemény:

 

77 Isten haragja

(2001)

Isten Haragja

 
Yosihiro   2019.11.09 21:01
0

Huu igazából kiváncsi voltam a film címe mit takar és meglepödtem. A történet elég bizarr lett amit igazából nem hívö szemmel kell nézni mert akkor ez egy "botrányos" film. A történet maga krimi mint egy jó Agatha C. regény indul. A folytatás is elég jól sikerül és a véres jeleneteket sem spórolták ki a filmböl. A végkifejlet ugyan mondható "idilli" vagy lezáratlan misztikumnak de ha jobban belegondolunk akkor érdekes dolog, hogy abba a rózsakertben senki más nem járt..... Talán egy folytatást is megérne a film de a hit miatt az már rosszabb lenne. Ennyire belekeverni a hitet és a gyilkolást nem jó propagandája sem a filmnek sem az életnek. Összességében a képi vágások és rendezés egy közepes míg a színészi teljesítmények egy jót megérdemelnek. A hangi és képi effektek is gyengébben sikerültek. Így három csillagnál többet nem tudok adni erre a filmre mert nem találtam benne olyan megfogható értelmet ami miatt akár többször is tudnám ajánlani. A film hangulata is inkább ijesztö és lélektanilag is egy felkavaró film. Ha hit oldaláról nézem akkor pedig nagyon rossz kisugárzása és mondanivalója van ennek a történetnek. Ezért valóban haragudhat az Isten......... Üdv Yosi