Isten haragja

Yosihiro   2019. 11. 09.
Isten Haragja

Huu igazából kiváncsi voltam a film címe mit takar és meglepödtem. A történet elég bizarr lett amit igazából nem hívö szemmel kell nézni mert akkor ez egy "botrányos" film. A történet maga krimi mint egy jó Agatha C. regény indul. A folytatás is elég jól sikerül és a véres jeleneteket sem spórolták ki a filmböl. A végkifejlet ugyan mondható "idilli" vagy lezáratlan misztikumnak de ha jobban belegondolunk akkor érdekes dolog, hogy abba a rózsakertben senki más nem járt..... Talán egy folytatást is megérne a film de a hit miatt az már rosszabb lenne. Ennyire belekeverni a hitet és a gyilkolást nem jó propagandája sem a filmnek sem az életnek. Összességében a képi vágások és rendezés egy közepes míg a színészi teljesítmények egy jót megérdemelnek. A hangi és képi effektek is gyengébben sikerültek. Így három csillagnál többet nem tudok adni erre a filmre mert nem találtam benne olyan megfogható értelmet ami miatt akár többször is tudnám ajánlani. A film hangulata is inkább ijesztö és lélektanilag is egy felkavaró film. Ha hit oldaláról nézem akkor pedig nagyon rossz kisugárzása és mondanivalója van ennek a történetnek. Ezért valóban haragudhat az Isten......... Üdv Yosi

Zsceeeka   2017. 12. 31.

Imádom ezt a filmet, nem egyszer láttam már és valamiért mindig rám tör az újranézhetnék. A színészek nagyon jól játszanak, a történet izgalmas, csavar is van benne, szerintem kiváló alkotás.

Owotonor   2019. 01. 31.

Magával ragadó film, amikor az elején kiderül hogy rózsakerten keresztül visz az út a házhoz már ott megfog a film, a családias légkör és az ezt övező misztikum jó párosítás, a horrorisztikus részek is nagyon tetszettek.

Dracule   2015. 08. 21.

Megérte megnézni. Sokkal jobbak a színészek és magasan a legjobb történet, mint vártam. Pazar a látvány, akció dús a sztori. Nem kellett csalódjak, így pont olyan jó lett amilyennek kellett lennie egy kellemes filmnek.

A Lion's Gate "God's Hands"-ra szerette volna változtatni a film címét, de Bill Paxton és az író, Brent Hanley meggyőzték róla, hogy ne tegye.