Isten haragja

Zsceeeka   2017. 12. 31.

Imádom ezt a filmet, nem egyszer láttam már és valamiért mindig rám tör az újranézhetnék. A színészek nagyon jól játszanak, a történet izgalmas, csavar is van benne, szerintem kiváló alkotás.

Owotonor   2019. 01. 31.

Magával ragadó film, amikor az elején kiderül hogy rózsakerten keresztül visz az út a házhoz már ott megfog a film, a családias légkör és az ezt övező misztikum jó párosítás, a horrorisztikus részek is nagyon tetszettek.

Dracule   2015. 08. 21.

Megérte megnézni. Sokkal jobbak a színészek és magasan a legjobb történet, mint vártam. Pazar a látvány, akció dús a sztori. Nem kellett csalódjak, így pont olyan jó lett amilyennek kellett lennie egy kellemes filmnek.

A Lion's Gate "God's Hands"-ra szerette volna változtatni a film címét, de Bill Paxton és az író, Brent Hanley meggyőzték róla, hogy ne tegye.