Közösség

Vélemény:

 

58 Dr. Dolittle 3

(2006)

Dr D3.

 
Yosihiro   2020.12.28 10:45
1

Azt kell mondjam, nem lett rossz. Igazából valami pluszt kaptam, már nemcsak azért, mert a lovaim a kedvencek, de a tinédzserromantika és az érzelmek terén szerintem kedves kis film lett. Az eleje olyan sznobként indul, de ahogy kiérnek a farmra, ott azért más világ tárul elénk. A szerelem is kibontakozóban, és azt hiszem, nem is az a lényeg, hogy az állatokkal beszél a főszereplő kislány, hanem ahogy kialakul a kapcsolata. Szerintem E. M. nem hiányzott belőle, de azért el tudtam volna képzelni a filmben, nekem kicsit hiányzott. A történetet egy újabb szinttel viszik végig, és igazából más oldaláról közelítik meg a dolgokat. Igazi gyógyítást nem mutatnak, és az állatok is kissé hátérbe szorulnak. Összességében a forgatókönyv közepes, a rendezés jó. A szereplők közepesen teljesítenek. A hangi és képi effektek jól sikerültek. Így nálam megérdemli a négy csillagot, mert azt hiszem, több olyan réteget mutat be a film, ami nemcsak az állatokról szól, hanem az emberről is. Plusz olyan kis tini romantika is bemutatásra kerül, ami aranyos lett, és nézhető. Minden olyan dolgot, ami pozitívan emeli a filmet, próbáltak belerakni. A tánc, az ének, a verseny szerintem mind jó dolog, és ezt, ha összhatásként nézzük, akkor jót kapunk. Az érzelmek azért itt sem emelkednek magas színvonalra, de mégis átérezhető a film. Csak ajánlani tudom mindenkinek, mert aranyos, nézhető, egyszer biztosan. Üdv, Yosi