Közösség

Vélemény:

 

79 Tyler Rake: A kimenekítés 2

(2023)

Tyler Rake 2 - Egy újabb akciófilm mestermű!

 
Erik Csok   2023.06.21 19:19
0

Kifejezetten vártam ezt a filmet, és végre meg tudtam nézni! És ez a film brutális, már ami az akciót illeti. Az első rész is egy remek film szerintem, de én azt mondom, ez a rész jobb. Legalábbis a számomra. Furcsa, mert sok filmnél a második rész gyengébb, itt viszont pont máshogy van, és ez jó. Kicsit lassan indul be (emlékeim szerint az első rész hamarabb csap bele a lecsóba), de amint elindul az akció, a film végéig megy a zúzás. Az a legalább fél órás vágatlan jelenet valami elképesztő, de tényleg! És ha valakit, engem nagyon meg lehet az ilyenekkel venni. Bár több ilyen filmbe lenne! Chris Hemsworthnek ez a szerep nagyon jól áll, sőt megkockáztatom, hogy ez a karaktert jobban is áll neki (és jobb is szerintem), mint Thor. Erre a filmre is azt tudom mondani, hogy az utóbbi idők egyik legjobb akciófilmje. Már-már John Wick szintű, ami az akció minőségét illeti. Nekem nagyon tetszett, és aki szereti az akciófilmeket, az ne habozzon, nézze meg! És innen is csillagos ötös a hosszú vágatlan jelenetért.