Közösség

Vélemény:

 

64 Jók és Rosszak Iskolája

(2022)

Ígéretes fantasy folyam lehetne...

 
Zsolt Szabó   2022.10.29 15:06
0

Ahogy mindig, most is azt mondom, hogy a Netflix streaming szolgáltató sokkal jobban járna, ha a mennyiség helyett a minőségre helyezné a hangsúlyt, és akkor biztos vagyok benne, hogy annál minőségibb filmeket tudna hozni, mint amit valójában nyújt. Évek óta ugyanazok a bakik náluk, hogy egy lehetséges jó minőségű alapanyaghoz rosszul nyúlnak, nem hiába én is csak közepes osztályzatot adtam erre a filmes fantasy produkcióra, és nem amiatt, mert ennyire jól adaptálták a könyvet a filmbe, hanem amiatt, mert azért a látványvilága jó volt, a zenei aláfestés nekem tetszett, mint minden ilyen típusú filmben, ebbe is több volt jóval, mivel a szereplő gárda is ígéretes volt. De ahelyett, hogy minőségi filmet kaptunk volna, kaptunk egy tucatfilmet. Lehet, hogy már bennem van a hiba, lehet, már olyan sok filmet nézek, hogy már csak éves szinten jó ha van 5-6 film, amire azt mondom, hogy húha, míg azért régebben, mikor nem volt ekkora kínálat, sokkal jobb minőséget kaptunk. Azért a remény hal meg utoljára nálam.