Közösség

Vélemény:

 

68 Kokainmedve

(2023)

Kokainnal jobb lett volna

 
erahurka   2023.02.23 10:09
1

Ettől féltem már a Vérapó kapcsán is, de ott nem igazolódott be, úgyhogy a Kokainmedvét lelkesebben vártam, hiszen ugyanaz a stúdió, gondoltam lehozzák ugyanazt a receptet, csak mikulás helyett mackulással. Nézhető meg minden, vannak nagyon morbid és vicces pillanatai, a gond inkább az ezeket összekötő, nem annyira jó humorú részekkel van. Vagy lehet az volt a baj, hogy most nem dobtam fel a kólát egy deci Bacardival? Nem hinném. A medve is olyan, hogy nem végig üldözik, vagy üldözi ő a szereplőket, hanem időnként feltűnik. Neki az összes jelenete jó, csak szerepelhetett volna többet, illetve a gyerekek voltak még meglepően viccesek időnként. Azt éreztem egyébként, hogy alacsonyabb korhatár-besorolás kompatibilisre forgatták, tehát mint a M3gannél, a tesztvetítések után akár simán le tudták volna skálázni PG13-ra, ha veszélyben érezték volna a pénzüket. Szóval a Vérapó minden ilyen közepes próbálkozással egyre magasabb polcra kerül. Volt amúgy Kivert kutyák előzetes, na arra rohadtul nyerni akarok majd, mert nagyon kretén filmnek tűnik.