Közösség

Vélemény:

 

75 Családi legendák

(2021)

Családi legendák

 
pofedse   2022.09.26 15:26
0

A Családi legendák mozifilmet a Városi legendák sorozat első két évadjából állították össze. A sorozat 17 filmjét ismertem fel benne. Karolina 10 éves lesz és a családi hagyományok szerint kap egy a családdal kapcsolatos fényképalbumot. Ennek böngészése során elevenednek fel a sorozat történetei. Ügyesen sikerült a sorozatból egész estés filmet készíteni. Sok munka volt vele. Több történetet át kellett szinkronizálni Karolina hangjával, ugyanakkor az eseményeket nem egyhangú módon vezeti fel és vannak olyan epizódok, melyeknek az eredeti hangja megmaradt. A Városi legendák epizódjain több esetben módosítottak, vagy csak egy része került felhasználásra a történet során. Én jókat szórakoztam a filmen, ugyanakkor egy nagyobb reklám jó lett volna a nézők felé. Szeretem az olyan filmeket, amikor a stáblista ismertetése során is még kapunk eseményeket, sőt, ebben az esetben még a stáblista lepergése után is. Remélem lesz folytatása a filmnek, ugyanis néhány kedvenc történetem a Városi legendákból nem került bele.