Röviden ennyi. Lehetne részletesen taglalni, hogy miért, de aki látta, az tudja, miért mondom ezt. Ha a 2000-es évek elején készült volna a film, valószínűleg lett volna rajta kb. 10 értékelés, annyira elveszett volna a tényleg jó filmek közt, csak sajnálatos módon egyre kevesebb értékelhető filmet gyártanak mozik részére.
Röviden ennyi. Lehetne részletesen taglalni, hogy miért, de aki látta, az tudja, miért mondom ezt. Ha a 2000-es évek elején készült volna a film, valószínűleg lett volna rajta kb. 10 értékelés, annyira elveszett volna a tényleg jó filmek közt, csak sajnálatos módon egyre kevesebb értékelhető filmet gyártanak mozik részére.