Közösség

Vélemény:

 

77 A kaptár

(2002)

A kaptár

 
respect the movies   2018.02.10 15:26
0

Szerintem jó film volt! Nincs nagyon viszonyítási alapom a játékkal, mert számomra az kimaradt, de mint film, nekem tetszett a Resident Evil! Pörgős történet, egész kellemes akciójelenetek és szerencsére kevés CGI (mondjuk amit CGI-al oldottak meg, az olyan is lett, bár ezért az is igaz, hogy egy 16 évvel ezelőtti filmről beszélünk)! Mindezek a pozitívumok mellett kapunk még egy egész jó hangulatot is és egészen élvezhető színészi alakításokat is! Szerintem a főszereplőnő karakterét nagyon jól sikerült eltalálniuk, bár a többi karakterrel sem volt túl sok problémám! Sok embertől halottam azt is, hogy talán ez a film az egyik legjobb videojátékadaptáció (ezt mivel én nem játszottam a játékkal nem tudhatom) de mivel annyi embertől hallottam már, hogy talán el is fogadom ezt a tényt (bár azért a Silent Hill film első része jobb volt)! Számomra az is kimondottan tetszett a filmben, ahogy a zombikat maszkírozták és nem használtak CGI-technológiát rajtuk! Persze voltak a filmnek hibái is, de ezek nem olyan hibák voltak, amik képesek lettek volna megakasztani a nézőt a film élvezetében, tehát simán át lehetett siklani felettük! Könnyed, szórakoztató kis film lett a Kaptár első része, semmi mély tartalommal, mégis nagyon is élvezhető B-film!