Közösség

Vélemény:

 

70 Nő a házban szemben az utca másik oldalán a lánnyal az ablakban

(2022)

Spoilerveszély!

 
Klauka89   2023.03.19 09:54
1

Na, ebben volt minden! Őszintén szólva az elején féltem, hogy annyira rossz lesz, hogy ki kell majd kapcsolnom. Nem így lett, viszont a végét, amikor fény derül a gyilkos kilétére, azt az agyam maximálisan ignorálta, ha lehet ilyet. Ott gondolkoztam el, hogy ez most komoly vagy viccelnek? Ez valami kicsűrt szívatás? Az nagyon beteg volt! És túlontúl túlzásnak, elkapatásnak tartom azt a részt, amit Emmával csináltak. Miért kell ilyen gonoszsággal átitatott szerepeket osztani gyerekeknek? Értem, hogy film, de ez akkor is annyira elvetemült dolog. Szörnyű volt azt a részt nézni, komolyan. Aztán a vége persze mesébe illő szirupos, hogy újra összejönnek és lesz egy újabb kisbabájuk. Ha nem történik meg ez a sok szörnyűség, hamarabb is összejöhettek volna. Vagy minek váltak el? Amúgy meg ki fogadja fel terapeutájának a volt férjét? Ki viszi haza a rehabilitált családmészáros ex-páciensét, hogy legyen a karbantartójuk? Nem csoda, hogy három forgatókönyvíró kellett egy ilyen beteg történethez. Sok sebből vérzik a sztori, tényleg gyógyszerre kell inni, hogy ilyen forgatókönyvet dobjanak össze. A végén persze nyitva hagyják a folytatás lehetőségét, Anna meg nem tanul semmiből. Imád hallucinálni. Ui. Glenn Close-nak nagy szerep nem jutott.