Közösség

Vélemény:

 

69 Barátnőt felveszünk

(2023)

Erős vagyok és végignézem most már

 
Ahoj poplacsek   2023.09.11 22:35
2

A felénél járok, és nem tudom, hogy fogom végigcsinálni, de végigcsinálom. Egyfolytában kínos érzéseim támadnak a film nézése közben. Jennifer Lawrence valami plasztikai sebészeti balesetet szenvedett, vagy szétitta az arcát, nem tudom, de nehezen fogadtam el ezt az új kinézetét. Mint Zalatnay a börtönben. Rettenet poénok, gyíkfejű hülye gyerek főszereplő... Na és az egész sztori... Ha tanárnő lenne, akkor ezért Amerikában simán lecsuknák, itt meg elvileg röhögnünk kellene. És akkor ejtsünk pár szót a jó dolgokról. 32 percnél becsúszott egy tényleg jó poén, amin konkrétan felröhögtem. Jó dolgokat írtam többes számban? Bocs, nem voltam pontos, egy már megvan, a többin gondolkoznom kell még. Update I.: megvan a másik: a Maneater feldolgozás 56 percnél faxa lett nagyon. Adok is rá egy harmadik csillagot. Aztán nehogy utólag megbánjam. Update II.: De, megbántam. Viszont még legalább kétszer felröhögtem a film folytatásában, az már minimum három. De minden hiába, elég lesz az a két csillag. Apró észrevétel: Nem tudom, Montauk, NY milyen árszínvonallal rendelkezik, de a főszereplőnk barátai Floridába terveztek gazdasági okokból „kivándorolni”, ő maga meg a szintén nem a legolcsóbb Kaliforniába. Arra tippelek, hogy Montauk lehet a New York-iak Balatonfürede, vagy ilyesmi.