Közösség

Vélemény:

 

68 60 perc

(2024)

Futható 82 perc

 
Yosihiro   2024.01.31 11:56
2

60 perc izgalom, gondoltam... Sajnos nem azt kaptam, amire számítottam. Akcióból kapunk jót is, rosszat is. Sajnos a történet forgatókönyve gyenge lett. Nincs mit ezen szépíteni, és néhol a rendezés is furcsa, mintha nem egy filmen lettek volna. A karakterek is nagyon egysíkúak lettek. Próbálták az érzelmeket is belecsempészni, főleg a végére. A humor pedig nagyon alacsony színvonalra került. Így nem csoda, hogy egy átlagos filmet kapunk átlagos történettel. Nincs benne kiugró jelenet, mintha a megszokott kliséket kapnánk. Nincs igazi átélés, érzelem. Csupán ami miatt azt tudjuk mondani, hogy van benne pozitívum, az az akció és a küzdelem része, ami kidomborodik. Ezek a jelenetek hol jól, hol pedig nagyon bugyutára sikerültek, és ezért is érezhetjük, hogy nem egy nívós jelenetekkel megáldott produkciót kapunk. Összességében a történet jó lenne, de a forgatókönyv sajnos gyenge. A színészek sem tudnak javítani a helyzeten, így az értékelésük is csak közepes. A hangi, képi effektek rendben voltak. Három csillagot tudok adni erre a produkcióra, ami lehetett volna sokkal jobb is. Nem tudtam átérezni a főhős küzdelmét a gyermekért, csak akkor, amikor odaért, és kiscica elment tőle, és megjelent a lánya, na ez miatt adtam rá három csillagot, legalább egy pozitívum volt a filmben. Igazából annak tudom ajánlani, akik szeretik a küzdősportokat és némi akciót. Érzelmeket ne várjanak ettől a filmtől. Üdv: Yosi