A film tetszett, minden és mindenki a helyén benne, felesleges dramaturgiai elemek és szálak mellőzve. Ami (vagyis: aki) problémás volt számomra, az a Crowe melletti főszerepet vivő Malek. Kifejezetten idegesített, avagy irritált a túljátszós, szénné mimikált jelenléte. Részemről miatta kár, de amúgy a film jól működött.
A film tetszett, minden és mindenki a helyén benne, felesleges dramaturgiai elemek és szálak mellőzve. Ami (vagyis: aki) problémás volt számomra, az a Crowe melletti főszerepet vivő Malek. Kifejezetten idegesített, avagy irritált a túljátszós, szénné mimikált jelenléte. Részemről miatta kár, de amúgy a film jól működött.