Közösség

Vélemény:

 

53 A könnymester legendája

(2024)

Merész és különleges romantikus dráma

 
Bafam   2024.04.11 13:55
0

Le kell hogy szögezzem, véletlenül került a látókörömbe ez a film. Megjegyezném, hogy a könyvet, amiből ez a film megszületett, nem olvastam el. Őszintén szólva, nulla várakozással kezdtem el nézni a filmet. Imádtam a történet különlegességét, szerettem a kémiát a színészek játékai között, és nagyon tetszett a befejezést is. Tetszett a két színész, akik a főszereplőket alakították. Lehetetlen helyzetbe kerültek, hogy kapcsolatot létesítsenek – mindkettőjüket 16-17 éves korukban fogadták őket örökbe ugyanahhoz a szülőhöz. És mellesleg miért fogadták örökbe, amikor 1-2 év múlva elmennének az otthonból? Ennek a résznek semmi értelme nem volt számomra. Az emberek manapság képtelenek elfogadni egy filmet, és úgy élvezni, ahogy van. Szerintem a film olyan gyűlöletet kap, amit nem érdemel. Megnéztem és megkedveltem. Most megyek a digitális könyvtárba a digitális könyvért, mert szeretném összehasonlítani a filmmel. Biztos vagyok benne, hogy a könyvet ugyanúgy fogom szeretni, mint a filmet. Aki még nem látta, adjon esélyt! Nagyon jó, különleges romantikus film.