Közösség

Vélemény:

 

64 Motel 3

(2011)

Motel 3

 
moov18   2016.02.16 11:55
1

Elérkezett a Motel is a harmadik részéhez. Egész jó lett be kell, hogy valljam. Külön tetszett, hogy televágták csavarokkal, fordulatokkal. Az előző részek ilyen téren eléggé egysíkúak voltak, itt próbálták csűrni-csavarni az egyébként már bejáratott történetet. A befejezés is teljesen korrekt volt, bár itt azért érződött már, hogy bizony nem Eli Roth dirigált. Szerintem azt is kilehet jelenteni, hogy a látványt, durvaságot sem tudja visszaadni az első két rész tükrében. A csótányos jelenetről ordított a CGI, nem volt túlságosan hatásos, talán az arclenyúzós jelenet volt a legmeghökkentőbb mind közül. A színészek hozták az alapot amit kellett, amit mi nézők elvárhattunk. A végkifejlet számomra lenyűgöző volt, bár számítottam valamiféle elégtételre, fel voltam készülve egy hasonló befejezésre. Meg is kaptam! Röviden: aki az első két Motel filmet látta, az úgyis megnézi ezt is, tehát nem kell kérkednem vele. Látványban, izgalmakban nem felhőtlenül igazodik a korábbi részekhez. Eli Roth értette a dolgát, tudta a feladatát. Itt érezhető némi bizonytalanság, látvány terén sem teljesen kidolgozott. Ami miatt érdemes megnézni az a film végi 15-20 perc, illetve a beiktatott fordulatok. Ajánlatos ez a lényeg!