Ez egy összecsapott,, sablonos történetű tucatfilm, amelyet csak egy újabb köntösbe bújtattak. A cselekmény kiszámítható, klisés fordulatokkal teli, semmi újat nem ad, és nem képes valódi érzelmi vagy történeti mélységet nyújtani. A látványvilág és az animációk kétségtelenül rendkívül igényesek, technikailag magas színvonalat képviselnek, de ezen kívül gyakorlatilag semmilyen érdemi pozitívum nem említhető. Szülőként kifejezetten unalmas volt, a történet nem köt le, nem szórakoztat, inkább csak végig kell ülni. Összességében egy látványos, de tartalmilag üres, gyorsan felejthető film.
Ez egy összecsapott,, sablonos történetű tucatfilm, amelyet csak egy újabb köntösbe bújtattak. A cselekmény kiszámítható, klisés fordulatokkal teli, semmi újat nem ad, és nem képes valódi érzelmi vagy történeti mélységet nyújtani. A látványvilág és az animációk kétségtelenül rendkívül igényesek, technikailag magas színvonalat képviselnek, de ezen kívül gyakorlatilag semmilyen érdemi pozitívum nem említhető. Szülőként kifejezetten unalmas volt, a történet nem köt le, nem szórakoztat, inkább csak végig kell ülni. Összességében egy látványos, de tartalmilag üres, gyorsan felejthető film.