2026. 04. 07.
Szülői szemszögből
Ez egy összecsapott,, sablonos történetű tucatfilm, amelyet csak egy újabb köntösbe bújtattak. A cselekmény kiszámítható, klisés fordulatokkal teli, semmi újat nem ad, és nem képes valódi érzelmi vagy történeti mélységet nyújtani. A látványvilág és az animációk kétségtelenül rendkívül igényesek, technikailag magas színvonalat képviselnek, de ezen kívül gyakorlatilag semmilyen érdemi pozitívum nem említhető. Szülőként kifejezetten unalmas volt, a történet nem köt le, nem szórakoztat, inkább csak végig kell ülni. Összességében egy látványos, de tartalmilag üres, gyorsan felejthető film.