Közösség

Vélemény:

 

69 A burok

(2013)

Két dudás egy csárdában.

 
puszpang   2026.06.17 18:34
0

A Mindenem a tied (1984) ugrott be, meg a Testrablók. Persze van bőven különbség. Jelen történetünk elég különlegesen hat. Ügyesen összehozták és nem lett pusztulat sem a vége. Kicsit elnyújtották az egészet, és van egy erős és hosszadalmas, érzelmes rész. Azon töröm a fejem, hogy ki nem csókolta meg a filmben a főszereplőnket. A környezet és a helyszínek kiválóan lettek válogatva. A Lotus Evorák nagyon bitangul néztek ki. Majd minden járművet erre a csillogó metálra vakoltak. Kicsit bemutatva ezzel a megszálló "lelkek" sivárságát. A film nem tartogat halálos izgalmakat. Szerintem többszörnézős.