A burok (2013)

The Host

Ildikó Bacskai   2021. 09. 25.

A Stephanie Meyer által írt történet méltán hozza a stílusát, fiatalok, szerelem, furcsa, kb. kezelhetetlen helyzetben. A film szép, nagyon látványos, jó lett volna moziban nézni. A színészi játék és maga a történet annyira nem csapja földhöz az embe... több»

indingo   2017. 04. 14.

Óriási csalódás volt nekem a film. A bemutató alapján nagyon vártam, izgalmas történetnek tűnt. Maga a történet tök jó lehetett volna, de valahogy mindent megtudtunk az elején és nem voltak benne titkok.

rbernadett   2015. 04. 19.

A könyv, ami alapján a film készült az egyik kedvencem. Nagyon - nagyon szeretem azt a könyvet. A filmnek kb. semmi köze sincs hozzá. Sikerült egy szenzációhajhász adaptációt csinálni a készítőknek, ami még véletlen semmi azt adja vissza, amit a köny... több»

Ms. Akárki   2019. 05. 12.

Saoirse Ronan színésznő az egyik kedvencem és főleg ő miatta néztem meg végül ezt a filmet. Nem lett volna rossz ha nem tinifilmesítik el ennyire kisarkosítva a szerelmes párra. De még ígyis egész jó volt ez a lényes megszállós, világmegváltós alapgondolat. Érdemes legalább egyszer megnézni.

TomÁcs   2019. 12. 30.

Érdekes történetet mutatott be a film. Sok mindent láttunk már a témában, de részint újszerű volt.

Greeta   2016. 09. 26.

Nagyon vártam a filmet a bemutató alapján, de csalódnom kellett. Az előzetesben minden poént lelőttek ésa történet vezetése sem volt túl jó.

authorgirlll   2017. 12. 30.

A rejtélyek hiánya miatt csak négy csillag jár a filmnek. Igazából az űrlényeken kívül nem szólt semmiről csak az izgulásról, hogy mikor jön az ellenség. A szerelmi szál végső soron tetszett. Klassz kis laza film.

Max Irons (Jared) az Oscar-díjas színész, Jeremy Irons fia.

Saoirse Ronan a forgatás idején töltötte be 18. életévét. A stáb egy zenekar meghívásával kedveskedett a színésznőnek.

A film Stephenie Meyer azonos című regényén alapszik.

Saoirse Ronan szinte az összes kaszkadőr mutatványt maga hajtotta végre.

Shiloh Fernandezt, Liam Hemsworth-öt, Kit Haringtont, Jai Courtney-t és Wilson Bethelt is meghallgatták Jared szerepére.

(kázsé)