A majmok bolygója: Háború (2017)

War for the Planet of the Apes

Félix   2020. 12. 07.

legújabb vélemény a nap véleménye

Nézhető akció :)

Egy jó film. Mindenkinek ajánlom, aki szereti az ilyesmit. Jól el lehet ütni ezzel a filmmel az időt. A majmok is szuper karakterek voltak szerintem. Ebben a filmben volt feszültség, izgalom, kisebb poénokkal fűszerezve. Minden rendben volt vele. Maga a cím is nagyon bejött, azonnal felkeltette a figyelmem. Egy nézhető film, az ember nem unja meg egykönnyen. A történet sem volt lapos, ott harcoltak a hazájukért. WOW! Rengeteg pozitív hozzászólást tudok kapcsolni ehhez a filmhez. A forgatókönyvről nem sok mindent tudok mondani, sőt, nem is akarok arról beszélni. Nézzétek meg ezt a filmet, jó kikapcsolódás! Ajánlom mindenkinek.

Artemisia   2018. 02. 08.

Nagy reményeket fűztem a filmhez, a Lázadás és a Forradalom után, az alcímével (Háború), összhangban egy katartikus adrenalin-bombára számítottam,így teljesen tanácstalanul pislogtam végig a játékidőt ezen a langyos lélektani? kalandfilmen. Háborúna... több»

Thibo84   2017. 07. 18.

Tökéletes befejezése a trilógiának. A cselekmény szuper, tele érzelmekkel, egyszerűen nincs benne hiba.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 12. 05.

Látványban gazdag, fordulatos cselekményeket tálaltak elénk. Nagyon jó technikával dolgozott a stáb, egyszerűen mese szép volt a havas háttér. A storyban sem csalodtam szemely szerint, helyenként pörgős részeket láthattunk. A vége számomra szomorú és... több»

Deku   2017. 07. 26.

Nagy szerencsém volt moziban megnézni ezt a fenomenális filmet, Woody Harrelson ritka hatalmas volt benne. Egyszerű és mégis nagyszerű alkotás ez. Szerethető volt az elejétől a végéig és nem laposodott el.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 17.

Nagyon megnyúlt az a bizonyos rétestészta,és nem is jó ízű.Ellaposodott a történet,és semmitmondóvá válik.Folyamatosan leesett a színvonal.

MP170506   2020. 09. 07.

Még hány bőrt akarnak lehúzni erről a történetről??? Nem mondom, hogy rossz, meg lehet nézni, de ez már nem az igazi. Nekem kicsit lapos volt a történet.

A film összbevétele 490 719 763 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 147 129 048 forintot termelt. A hazai mozik összesen 96 715 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Caesart alakító Andy Serkis A Gyűrűk Ura Gollamját is megszemélyesítette.

(Artemisia )

Egy kínai stúdió megvásárolta a Foxtól a film alapján készült játék jogait, aminek premierjét a filmével egy időben tervezték, ez azonban a Fox hanyagsága miatt csúszott, így a stúdió pert indított.

(Artemisia )

A film 2 évvel a Forradalom eseményei után játszódik.

(Artemisia )

A film költségvetése 150 millió dollár volt.

(Bob)

Woody Harrelson első felvett jelenete az volt, amikor a kész filmben is először jelenik meg.

Még mindig. Hisz A majmok bolygója: Háború nincs egyedül azzal, hogy remekül sikerült. Pusztán még keményebb, még magával ragadóbb, mint az egyébként is kiváló előzményfilmek előző két darabja. több»

A majmok bolygója: Háború, az újraindított széria legjobban sikerült darabja. Izgalmas, okos és brutális, ugyanakkor érzelmekkel is teli. A trilógia tökéletes lezárása. több»

A trilógia-záró epizód remekül emeli be a háborús filmek toposzait, „csendesebb” időszakaiban pedig a lenyűgöző operatőri munkának hála, a látvány az epikus western mozikat juttatja eszünkbe. Apróbb hibái ellenére (egy-két logikai baki és némi redundancia) a Háború és a reboot előző két filmje simán ott van a legjobb franchise-ok között. több»