Közösség

Vélemény:

 

56 Citizen Vigilante

(2026)

Németországban betiltották - nem tetszik a liberális globalista diktatúrának

 
Borisz81   2026.06.26 08:58
1

Ebben a csodás demokráciában, ahova kis hazánk is tart 04.12-e óta, betiltották a filmet, mert nem álszent, nem hazug, és a migránsokat olyannak mutatja be, amilyennek a liberális mainstream sosem. Úgyhogy már csak ezért is ment az 5 csillag. Maga a film amúgy Uwe Boll... úgyhogy minőséget senki se várjon. :D