Ebben a csodás demokráciában, ahova kis hazánk is tart 04.12-e óta, betiltották a filmet, mert nem álszent, nem hazug, és a migránsokat olyannak mutatja be, amilyennek a liberális mainstream sosem. Úgyhogy már csak ezért is ment az 5 csillag. Maga a film amúgy Uwe Boll... úgyhogy minőséget senki se várjon. :D
Ebben a csodás demokráciában, ahova kis hazánk is tart 04.12-e óta, betiltották a filmet, mert nem álszent, nem hazug, és a migránsokat olyannak mutatja be, amilyennek a liberális mainstream sosem. Úgyhogy már csak ezért is ment az 5 csillag. Maga a film amúgy Uwe Boll... úgyhogy minőséget senki se várjon. :D