Közösség

Vélemény:

 

79 Igaz szívvel

(2014)

Igaz szívvel

 
Adepto   2017.08.25 10:19
0

Ez a film kis túlzással megváltoztatta az életem, megerősítette bennem az eddig is meglévő mások elfogadásának fontosságát, valamint azt, hogy az embereket azután ítéljük meg, miután ténylegesen megismertük őket. Ne címkézzünk meg senki azért, mert meleg, vagy csak egész egyszerűen bármiben más, mint az "átlag". Olyan nagy hatással volt rám a film, hogy az eddigiektől eltérő módon (talán a Keith volt még ilyen) mikor láttam, másnap újra megnéztem és a színészek elképesztő alakításai miatt újra és újra nézném. Szerepel a filmben többek között Mark Ruffallo, Matt Bomer, Jim Parsons, Julia Roberts. Tudtam róluk, hogy kiválóak, de ez még engem is "meglepett". Mark és Matt több, mint tökéletes választás volt, a szerepeik jellemfejlődését, lelki vívódásait a lehető legkiválóbb módon mutatták be. Emellett elképesztő közöttük a kémia. Julia Roberts esetében pedig talán az egyik legjobb alakítását láttam. Két jelenetet emelnék ki, amely velejéig hatol az emberbe: az egyik, amikor Felix azt mondja "Az emberek sosem tudnak nem szeretni. Csak megtanulnak máshogy érezni.", valamint a film vége felé Tommy gyászbeszéde! Fájdalmasan igaz ez még manapság is. Az alkotást (mert itt nagy betűkkel erről van szó), azoknak ajánlom, akik együtt érzők és elfogadóak embertársaik iránt és nyitottak a lelkük megedzésére!