Közösség

Vélemény:

 

33 Ufó - Idegenek közöttünk

(2012)

Tűrhető kezdés, pocsék folytatás.

 
puszpang   2026.06.21 15:58
0

A film első fele használható, nézhető. Aztán történik valami. Valami olyan dolog, amit oktatni kellene, hogyan ne... A készítők nagy fába vágták a fejszéjüket. Nagyot koppantak. A kivitelezés elvérzett. A jelenetek kohéziója, hossza, tartalma felborít mindent. A rossz vágások, a nem túl sikeres kamera rátesz egy lapáttal. Ehhez hozzájön a hullámzó "színészi" játék. A nyugiból átmegy értelmetlen verekedésbe, ordibálásba, majd vissza. Itt olyan szinten másodlagos az UFO téma, hogy hihetetlen. Semmi szükség nincs rájuk. A karakterek megették volna egymást nélkülük is. Ha a film második fele ugyanabban a mederben folytatódott volna, mint az első, egy közepes posztapokaliptikus filmet láthatnánk. De nem. Gratulálok a rendezőnek és a készítőknek. Soha ne próbálkozzanak többet filmkészítéssel.