Bácsi

Ajeossi

2021.09.04 elekm90

Ez egy mezei bosszúfilm, viszont kiváló megvalósítással, mondjuk csak a második felére kezd igazán felpörögni, néhány akciójelenet viszont egészen látványos és ötletes. Az elejét én kissé sietősnek és túlzsúfoltnak éreztem, túl sok karaktert dobott b... Több

2019.01.11 hsanya182

Szomorú leszámolós film pozitív kicsengéssel

Nagyon jól felépített film, sok benne a részletesség, életszerű és mellette szomorú film, de mégis pozitív kicsnengéssel jövünk ki belőle. Nem az a tipikus boszúállós, leszámolós film. Tanulságos. Mindenképp érdemes egyszer megnézni. Legjobb koreai filmek között van.

2016.10.18 stomachh

Lassacskán indult be. De aztán egy jó kis pörgős akciós bosszúfilm kerekedett belőle.

2015.06.18 csenge

Őszintén szólva nem számítottam túl sokra ettől a filmtől, de annál kellemesebben csalódtam. Nagyszerű akciófilm, amit a műfaj kedvelőinek csak ajánlani tudok.

2015.09.30 grigoriy1rem

Lassan indul, de amikor belecsapnak a lecsóba az alkotók, abból egy igen jó akciódráma kerekedik ki. Nálam nagyon beütött!

2016.02.26 DarkMoss

Nem a legokosabb film, de kellően pörgős és látványos, szóval egynek elmegy. Láttunk ilyen jellegű filmből már sok jobbat, de sok rosszabbat is.

2019.08.15 szucszoli

Megható akció

Ebben a filmben nemcsak az a jó, hogy nem azokkal az agyonsztárolt színészarcokkal jeleníti meg az akciót, akiket már ezerszer láttunk hálivúdból. Sokkal jobb film, mint a hálivúdi társai, mert már-már a dráma irányába hajlik. Ez a téma, amit felvet (gyerekdrogfutárkodás, szervkereskedés) egy jó alapanyag. Nagy kár, hogy ezt a témát azzal az erkölcsi mellényúlással próbálja a film eladni, hogy a főhős egy fél városnyi embert kiírt, hogy elérje a célját. Jó, persze, értem én, hogy ezek rosszfiúk, de azért ne már...! :) Azért egy olyan karakter, aki olyan lelki nyugalommal aprítja az embereket, mint én a reggelimhez a vöröshagymát, az elvárná, hogy ezt ne csak azzal a klisével magyarázza ki a film, hogy a főhős katona volt. Viszont a legérdekesebb dolog a főhős apai jellegű érzelmi reakciója a kislány felé, ami olyan tekintetben valóban megható, hogy a főhős valahol a meg nem született gyerekét látja ebben a kislányban. A bosszúállása is lényegében a saját családja legyilkolása után maradt indulatból fakad.