A Bridgerton család - 2. évad

Bridgerton (S02)

Mary asszony egy gróf lánya, aki hozzáment egy kereskedőhöz, ami botrányt okozott a családjában. Most visszatér Londonba saját lányaival, hogy szembenézzen a múltjával, ami továbbra is kísérti.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Chris Van Dusen, Geetika Lizardi
Premier: 2022 | Netflix (2022.03.25.)

2022.04.03 Alexa

Talán elfogult vagyok, de nekem tetszett ez az évad is. :)

Az első évadhoz képest sokkal pörgősebb, eseménydúsabb lett a második évad. Újabb karaktereket ismerhetünk meg és szerethetünk, vagy okozhtnak vérnyomás-emelkedést. Ami biztos, hogy a sorozat továbbra is relax kategória, kellemes hangvételben, kifinomult stílusban. A modern zenék feldolgozása nagyon tetszik a jeleneteknél. Gyönyörű ruhák és helyszínek. Edwina Sharma karaktere valamiért kissé a "korai" Daenerysre emlékeztett a Trónok harcából. Eloise Bridgerton pedig sokszor már idegesített a túlzó és bigott eszméivel és nyomozásával. Anthony Bridgerton és Kate Sharma szerelmi héjanászát viszont remekül ábrázolták.

2022.03.31 JRD

3,5*

Ez az évad jó folytatása az első évadnak. Itt is megmaradtak az elsőre jellemző látványelemek, zenei aláfestések. Megvan az ármánykodás, intrika és szerelem minden mennyiségben. Bevallom, nekem ez az évad jobban bejött, de ugyebár ízlések és pofonok! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2022.01.25 achyles77

Bár a sikersorozat ismert a furcsa cselekményeiről, a szappanoperás elemekről és minden másról, a Bridgerton 2. évadának történetvezetése sokkal feszesebb, mint az elődjéé.

2022.03.25 Katalin394946

Kata

Ennek aztán tényleg semmi köze a könyvhöz! Teljesen ki lett forgatva! Nem tetszett!

2022.03.25 Fintil

A régi és új karakterek szinte mindenéből árad a lendület, az élet, a mesterkedés és a komikus gyarlóság.

Simone Ashley játssza Kate Sharmát, aki a könyvekből ismert Kate Sheffield karakterén alapul. Szerző: Hupka Adrián

A 2. évad forgatása szinte az egész 2021-es éven keresztül zajlott. Szerző: Hupka Adrián