11.22.63

11.22.63

2017.06.05 Jake

Szerintem végig izgalomban tartja a nézőt, minden részben van valami fordulat, én már nagyon vártam a könyv után, a téma vezérfonala Kingtől megszokottan szürreális, miszerint hogyan változik meg a világ, akkor, ha JFK életben marad, viszont nosztalg... Több

2020.05.01 Solsy

A sorozat izgalmasan kezdett, de aztán a középső részek számomra kissé vontatottak voltak. Sokszor megkérdőjeleztem a főszereplő karakter alkalmasságát a sztori szerinti feladatára. Az utolsó rész viszont jó és elgondolkodtató lezárást adott, így érdemes volt végignézni.

2017.07.12 klip

Engem az első öt percben sikerült megnyernie a sorozatnak. Nem tudom ezt jobban megfogalmazni, de azonnal beszippantott, és részről részre tudta fokozni az érdeklődésem. Telitalálat!

2020.11.16 Majin

BandiHTa

Nagy elvárásokkal indultam neki, de ezt minden egyes résszel sikerült annyira alámúlni, hogy alig vártam a végét. Amennyi lehetőség lehetett volna ebben a sorozatban, azt kb. mind elrontották. Semmi másra nem koncentrál a sztori, mint Lee Harvey Osvald megállítására, ezáltal pedig végtelenül egysíkúvá vált ez az amúgy rettentően komplex sztori.

Érdekes volt látni mi bontakozik ki! Tetszett végig, izgalmas volt és megfogott a korhűség. A sorozat hangulata is megnyerő volt számomra!

A rejtély
2008