
Vélemények (1)
Írj véleményt
4. évad 11. rész Az áruló
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Végre látni az alagút fényét, hiszen szerintem Gabiék szökése ugyan nagyon durva, de ahogy egy kis tanyára érkeznek, és ott a helyiekkel szinte összebarátkoznak, sok olyan ellentétet vet fel, amit mint gyermekek meg tudnak beszélni egymással. Igen, e... Több